Na bezpłatne webinarium zapraszamy 24 marca 2022 r. w godzinach od 10:00 do 11:30.

Zakończył się okres programowania 2014-2020. Zakończyła się realizacja większości projektów wspierających rozwój przedsiębiorstw.

Jest jednak nadal możliwość korzystania z preferencyjnych, europejskich pożyczek. Pożyczka może ułatwić rozbudowę obiektów firmy, zakup środków trwałych i wyposażenia albo wartości niematerialnych i prawnych. Pożyczki są sprawdzonym instrumentem wsparcia przedsiębiorstw. Pożyczkę, wiadomo, trzeba zwrócić jednak decyzję o przyznaniu pożyczki można uzyskać już w ciągu miesiąca i przystąpić do realizacji inwestycji czy dokonania zakupów niezbędnych do rozwoju firmy. Biznesowe szanse mogą się nie powtórzyć.

Jest też płynnościowe wsparcie dla firm przechodzących trudności związane z Covid 19.

Nadal można korzystać z projektów szkoleniowych w ramach Akademii Menadżera MŚP, kompetencji dla sektorów, czy szkoleń  umożliwiających uzyskanie kwalifikacji cyfrowych przez kadrę zarządzającą firmy. Na spotkaniu powiemy jak po to wsparcie sięgnąć.

Program webinarium dostępny jest tutaj

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie na nasz adres email: ue.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl zgłoszenia wpisując w tytule WEB 24.03.2022 oraz w treści imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail.  Każdy uzyska  zwrotne potwierdzenie.

Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się z nami za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania, linku.

Zapisać się można również telefonicznie 54 235 67 12.

Serdecznie zapraszamy!

Kategorie: Wpisy