Szanowni Państwo

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich organizuje w dniu 12 czerwca 2019 r. spotkanie informacyjne dla przedsiębiorstw pt. „Unijna pomoc dla firm na rozwój i innowacje”.

Bezpłatne spotkanie odbędzie się w Sali Konferencyjnej Włocławskiego Inkubatora Innowacji i Przedsiębiorczości, Włocławek, ul. Toruńska 148. Zaczynamy o 9:45.

Zapraszamy na spotkanie przedstawicieli wszystkich firm,  w których istotna jest nie tylko bieżąca działalność, ale  i rozwój biznesu.

 Firmy funkcjonują w nieustannie zmieniającym się otoczeniu. Na rynek wchodzą nowe konkurencyjne przedsiębiorstwa, odbiorcy poszukują tańszych i lepszych produktów, zmieniają się mody i technologie. Chcąc utrzymać pozycję rynkową, firmy muszą obserwować zachodzące tendencje aby im sprostać albo wręcz wyprzedzić działania konkurencji.

Dla takich firm jest pomoc w ramach programów finansowanych z Funduszy Europejskich. Pomoc dotacyjną mogą uzyskać projekty skierowane na stworzenie nowego produktu, usługi czy technologii albo mające na celu ich istotną zmianę.

 Dla firm, które chcą rozbudować obiekty albo zakupić lepszy nowocześniejszy park maszynowy dostępne są instrumenty zwrotne.

Dodatkowo można uzyskać wsparcie na szkolenia albo promocję produktów/sług na międzynarodowych targach czy udział w międzynarodowych misjach gospodarczych.

Na spotkaniu dowiecie się Państwo jakie konkursy są w toku i jakich jeszcze można się spodziewać w tym roku. Możecie poznać warunki uzyskania wsparcia. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele podmiotów uczestniczących w dystrybucji środków: Kujawsko-Pomorskiej Agencji Innowacji, Izby Przemysłowo Handlowej w Toruniu, Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego oraz Włocławskiego Centrum Obsługi Inwestorów.

Program spotkania dostępny jest tutaj

Bardzo prosimy zainteresowanych o zgłoszenie się na spotkanie:

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 czerwca 2019 r.

Serdecznie zapraszamy!

Kategorie: Wpisy