Załóż firmę pracuj u siebie

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza na spotkanie informacyjne pt. „Załóż firmę – pracuj u siebie”.

Spotkanie odbędzie się 4 października 2017 r. w godzinach od 10.00 do 13.45 we Włocławku w Przedstawicielstwie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, ul. Bechiego 2, sala konferencyjna.

Na spotkaniu omówimy zasady uzyskania dotacji, wsparcia pomostowego albo preferencyjnej pożyczki z przeznaczeniem na zakup środków trwałych, wyposażenia, innych wydatków niezbędnych do prowadzenia działalności produkcyjnej czy świadczenia usług. Będzie oferta dla osób, które pracy nie mają i widzą swą przyszłość we własnym biznesie oraz dla tych, którzy nie są bezrobotni, ale też chcieliby założyć własną firmę.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele firm, które przyznają dotacje, Powiatowego Urzędu Pracy  we Włocławku oraz Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego. Na miejscu można będzie dowiedzieć się jakie warunki należy spełnić, kiedy i jakie dokumenty złożyć, żeby uzyskać wsparcie. Więcej informacji o spotkaniu dostępnych jest na stronie www.mojregion.eu

Ze względów organizacyjnych oraz z powodu ograniczonej liczby miejsc bardzo prosimy o wcześniejszą rejestrację chęci udziału za pomocą formularza zgłoszeniowego  (formularz zgłoszeniowy) albo zgłoszenie telefoniczne pod numerem 54 235 67 21 lub 797 304 126.

Serdecznie zapraszamy!
Kategorie: Wpisy