Lokalna Grupa Działania Miasto Włocławek oraz grupa nieformalna „Twardzielki”serdecznie zapraszają do udziału w projekcie  finansowanym z grantu  Fundacji  ANWIL  dla Włocławka pt. „Zainspirowani bogactwem włocławskiej kultury” .
Cykl spotkań w miejscach związanych z szeroko rozumianą włocławską kulturą i sztuką, warsztaty dziennikarskie i taneczne – to tylko niektóre propozycje kierowane do dzieci i dorosłych mieszkańców Włocławka.
Uczestnicy będą mieli możliwość obejrzenia nie tylko spektaklu czy wystawy, ale również meczu piłkarskiego czy występu lokalnego artysty. Odbędą się również warsztaty dziennikarskie, na których fotoreporterzy i dziennikarze włocławskich mediów zapoznają uczestników z tajnikami swojego rzemiosła. Dzieci i dorośli będą mieli możliwość rozwinięcia swoich tanecznych pasji i zainteresowań korzystając z zajęć prowadzonych przez doświadczonego trenera tańca.
Spotkania będą trwały od 1 kwietnia 2017 do 30 stycznia 2018 r., podczas każdego miesiąca przewidziany jest udział w ok. 2 imprezach (w zależności od terminów wystaw, koncertów, warsztatów tematycznych).

Więcej informacji w Biurze Lokalnej Grupy Działania Miasto Włocławek ul. Piekarska 6 oraz pod nr tel. 505 991 392.
Kategorie: Wpisy