LGD Miasto Włocławek zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach animacyjnych dla osób zainteresowanych rozwijaniem swojej pasji do tworzenia biżuterii z filcu, koralików, soutage. Warsztaty skierowane są do mieszkańców miasta Włocławka, a w szczególności: do rodzin  korzystających ze świadczeń pomocy społecznej, rodzin z dzieckiem z niepełnosprawnością, osób niepełnosprawnych, rodzin przeżywających trudności w pełnieniu funkcji opiekuńczo-wychowawczych, osób niesamodzielnych i innych osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym.
Równocześnie podczas trwania warsztatów dla rodziców zapraszamy dzieci na zajęcia z animatorami, podczas których będą mieli możliwość zrobienia własnego misia, spędzenia czasu na zabawach i grach ruchowych oraz wspólnym tworzeniu bajek.
Oferujemy opiekę wykwalifikowanych trenerów i animatorów, materiały do zajęć, catering.
Spotkanie odbędzie się w dniu 12 marca (niedziela) w Szkole Podstawowej nr 3 we Włocławku, ul. Piekarska 6 w godz. 10.00-18.00
Zapisy na warsztaty w Biurze LGD ul. Piekarska 6 we Włocławku, drogą elektroniczną lgd.wloclawek@wp.pllub telefonicznie 505 991 392.

Zapraszamy!!!
Kategorie: Wpisy